KONST / Litografier / Färglitografi 10649187
nr 1064 9187
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), signerad, 116/150, motivet: 20x30
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:52:54
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)